Obsah

Václav Matuška: Jaké jsou přiměřené nároky na dítě? Vychováváme s radostí aneb pozitivní přístup ve výchově dětí.

Typ: ostatní
Jaké jsou přiměřené nároky na dítě? Vychováváme s radostí aneb pozitivní přístup ve výchově dětí. 1Jaké jsou vývojové potřeby dítěte a jak je naplňovat? Nemáme občas přehnaná očekávání? Ženský spolek, z.s. zve na přednášku, která se uskuteční 15. 11. 2017 od 16 hodin v Chomutově v Hotelu Sudety.

Pokud vás některé z témat zaujalo, přijďte si poslechnout a diskutovat do Hotelu Sudety na seminář s psychoterapeutem Václavem Matuškou.

Kdy: 15. listopadu 2017 od 16:00 hodin

Kde: Hotel Sudety

Akce je zdarma a otevřená všem zájemcům z řad odborné i široké veřejnosti. Kapacita sálu je omezená, proto prosím místo rezervujte dopředu na telefonu: 724883124 (Tereza Dvořáková).

Akci pořádá Ženský spolek, z. s., za finanční podpory Statutárního města Chomutova.

 

Mgr. Václav Matuška

Psychoterapeut pracující s metodou Pesso Boyden systémem psychomotoriky (PBSP). Získal osobní zkušenosti se systémem sociální práce a psychoterapie ve Velké Británii a Nizozemí. Je členem České asociace pro psychoterapii, CARe International Network, Asociace PBSP. V posledních letech se vrátil na půdu svých předků do Krušných hor.  Pracovně působí ve Vejprtech, Písku, Praze a všude, kde je potřeba.


Vytvořeno: 6. 11. 2017
Poslední aktualizace: 7. 11. 2017 23:01
Autor: Správce Webu